Greicio skaiciuokle

Greičio matuoklė | Penki – daugiau galimybių

Tai intensyvus fizinis krūvis.

darbo pasiūlymai iš namų šveicarijoje

Greitas vaikščiojimas ar bėgiojimas: greitis nuo 4 iki 5 mylių per valandą arba tempas nuo 12 iki 15 minučių per mylią. Greitas vaikščiojimas: greitis nuo 3 iki 4 mylių per valandą arba tempas nuo 16 iki 20 minučių.

Greičio kilometrais-metrais skaičiuoklė

Tai yra vidutinio intensyvumo pratimas. Atkreipkite dėmesį, kad daugelyje važiavimo lenktynių laikas yra lygus 16 minučių per minutę. Lengvas vaikščiojimas: greitis mažesnis nei 3 mylių per valandą arba greitis didesnis nei 20 minučių per mylią.

Tai šviesos intensyvumas.

polkadot kriptovaliuta

Tai gali būti netiksli ir nenorite manyti, kad esate greičiau nei jūs iš tikrųjų esate. Bendras veiksnys, lemiantis netikslumus, yra pastatų, medžių ar kalvų srityje, kurios blokuoja palydovo signalą, kuris naudojamas jūsų pozicijai įvertinti. Tai yra gera idėja patikrinti bet kokį prietaisą, kad būtų galima matuoti vaikščiojimo ar bėgimo greitį žinomu atstumu naudojant laikmatį.

Atstumo apskaičiavimas Jei žinote savo tempą ir kiek laiko vaikščiate ar važiuojate, galite apskaičiuoti, kiek to laiko turėtumėte eiti. Tai gali būti naudinga, jei turite treniruotės laiką ir norėtumėte pamatyti, kiek toli galėsite eiti. Kartais jums reikės perskaičiuoti atstumus, tokiu atveju naudinga žinoti, kad kilometras yra 0,68 mylių, o mylia - 1,61 kilometrai.

Greičio matuoklė Kam reikalinga greičio matuoklė?

Norėdami apskaičiuoti atstumą, jei žinote savo greitį ir laiką, įveskite savo greitį ir laiką į skaičiuotuvą, kad gautumėte atstumą kilometrais ar myliomis.

Vėlgi, šios prognozės tikslumas priklauso nuo tikslaus tempo.

Korpuso numeris Šio adreso rasti nepavyko.

Vaikščiojimo takai ir lėtas bėgikas turi būti, kad jie gali baigti kurso metu. Jūs taip pat galite palyginti savo baigimo laiką greicio skaiciuokle nugalėtojų sąrašais, kad sužinotumėte, ar galite gauti jūsų amžiaus grupės trofėjus. Norėdami apskaičiuoti savo pabaigos laiką, turėsite sužinoti savo tempą per kelias minutes per mylią ar minutes per kilometrą ir maršruto atstumą.

Įjunkite juos į skaičiuotuvą.

Padangų skaičiuoklė

Tikslūs greičiai gali būti geresnis būdas pasiekti laiko juostą ar laikus kilometrą. Priešingu atveju jūsų baigimo laikas greicio skaiciuokle pat bus netikslus.

 1. Pasaulinės prekybos sistemos opolė
 2. Investuodamas bitkoin
 3. Robin hood kriptografinė dabartinė prekyba
 4. Interneto greičio matuoklė Pamatuokite šiuo metu naudojamo interneto greitį Jeigu jūsų netenkina dabartinis interneto greitis, užpildykite kontaktinę formą ir mes jums pasiūlysime greitesnį interneto planą.

Numatyti ilgiau lenktynių laiką Nors jūs galite pailsėti per mylią ar kilometrą ir panaudoti, kad numatytumėte jūsų 5K ar 10K lenktynių laiką, tikriausiai negalėsite išlaikyti tokio pat greičio per pusę maratono ar maratono.

Baigimo laiko prognozavimo būdai skiriasi.

Greičio matuoklė

Vienas iš Dr John Robinson pasiūlyto metodo yra pridėti 20 sekundžių savo mylią kiekvieną kartą, kai padvigubinsite savo atstumą. Pavyzdžiui, jei baigėte pusiau maratoną, suraskite savo vidutines minutes per mylią ir pridėkite 20 sekundžių.

binarinių opcionų sėkmė

Jei norite surasti savo maratono pabaigos laiką, tuomet padauginsite savo minutes per mylios tempą 26,2 greicio skaiciuokle. Marathono treneris Hal Higdonas siūlo padauginti 10 kilometrų užbaigimo laiką iki 5, kad surastumėte savo maratono užbaigimo laiką. Ar reikia pagreitinti?

 • Prekybos likvidumo rodikliai
 • Akcijų pasirinkimo sandorių programos
 • Interneto greičio matuoklė – MEZON
 • LHMT _ Skaičiuoklės
 • Greičio matuoklė
 • Kilometrai per valandą - metrai per sekundę | drabuziutaisymas.lt
 • Greičio matuoklė | Penki – daugiau galimybių
 • Socgen akcijų pasirinkimo sandoriai

Jei nesate patenkintas tempo skaičiuoklės rezultatais, paspartinkite šiuos patarimus ir pamokas. Galite išmokti judėti greičiau, naudodamiesi geresne laikysena, rankos judesiu ir važiuodami kiekvienu žingsniu nuo kulno iki kojų iki stipraus smūgio. Olimpinio stiliaus lenktynių trasą geriausiai išmoko iš trečiojo personalotačiau, jei įtrauksite laiką į mokymąsi, jūs netrukus galite išvengti daugybės vietos dalyvių.

 • Safemoon token binance
 • Dirbti iš rimto surinkimo namų
 • Padangų skaičiuoklė » Liutauro Servisas
 • Greičio matuoklė 🔢 Skaičdrabuziutaisymas.lt
 • Vaikščiojimo ir važiavimo greitis ir greičio skaičiuoklė
 • Vidutinio greičio skaičiuoklė - Karaliaus skaičiuoklė
 • Greičio matavimo vienetų skaičiuoklė
 • Geriausias laikas prekybai dvejetainiais pasirinkimo sandoriais indijoje

Tai gali pagreitinti finišo ar bus prekybos sistema fortnite ir pagerinti jūsų tinkamumą. Jei esate bėgikas, jūs galite išmokti greitesnį darbą : dirbdami su savo apyvarta, tempu einanti savaitę, intervalais treniruočių ir kalnų treniruočių. Ligos kontrolės greicio skaiciuokle prevencijos centrai. Related Content.

Galbūt jus domina