Luminor investicijos

Dėl UAB DNB investicijų valdymas valdomų pensijų fondų taisyklių pasikeitimo | Luminor

luminor investicijos

Finansinių priemonių prekybai ir arba saugojimui yra reikalinga mokėjimo sąskaita Luminor banke. Mokėjimo sąskaitą galite atsidaryti atskirai.

Banko darbuotojai nori priversti ką nors nusipirkti Žmonės yra luminor investicijos skeptiškai vertinti finansų konsultantus, dažnai manoma, kad konsultantų tikslas — priversti klientą ką nors įsigyti. Vienintelis būdas atsikratyti šios baimės — atvykti į konsultaciją ir asmeniškai aptarti finansinę padėtį bei taupymo būdus. Joks banko konsultantas negali kliento priversti ką nors įsigyti, tokia praktika jau seniai pamiršta. Dabar netinkamas metas pradėti investuoti Jei investuojate reguliariai, neverta rūpintis dėl tinkamiausio laiko naujoms investicijoms.

Luminor investicijos apie išlaidas ir komisinį atlyginimą, susijusius su mokėjimo sąskaitos atidarymu ir naudojimu galite rasti čia. Įspėjimas dėl investavimo rizikos Investavimas yra susijęs su rizika.

luminor investicijos

Investicijų vertė investavimo laikotarpiu gali ir mažėti, ir didėti, o rezultatai nėra garantuojami. Tam tikrais atvejais investuotojas gali netekti visos investuotos sumos, o nuostoliai gali viršyti pradinės investicijos sumą.

luminor investicijos

Išsamesnę informaciją apie Luminor teikiamas investicines paslaugas, jų teikimo sąlygas, įkainius ir apie su investavimu susijusią riziką rasite čia.

Šiame puslapyje pateikiama tik bendro pobūdžio informacija.

Prieš priimdami sprendimą investuoti į konkrečius investicinius fondus, susipažinkite su Luminor parengtu Finansinių priemonių pobūdžio ir joms būdingų luminor investicijos luminor investicijos Pagrindinės informacijos investuotojams dokumentu ir ar kitais fondo dokumentais bei atidžiai įvertinkite informaciją apie investicinio fondo vienetų ypatumus, naudą ir rizikos veiksnius.

Ši informacija negali būti interpretuojama kaip rekomendacija ar siūlymas pirkti konkrečias finansines priemones, jas parduoti ar laikyti ir jokiu būdu negali būti traktuojama kaip bet kokio sandorio, kuris būtų sudarytas ateityje, dalis.

  • ETF (biržoje prekiaujami fondai) | Luminor
  • Any Biržos duomenų prenumerata Prekyba akcijomis vyksta kainomis realiu laiku iš biržų, tačiau platformoje nemokamai pateikiamos tik 15 min.

Galbūt jus domina