Namų rašikliai

3d rašiklis 3Dpen-2

Buto šeimininkė slapta tikrina nuomininkus!

Mūsų svetainė naudoja slapukus angl. Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Slapukų naudojimo parinktys Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.

meilės opcionų prekyba

Funkciniai slapukai būtini Šie namų rašikliai yra būtini, kad veiktų svetainė, ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti, ir yra ištrinami išėjus iš svetainės.

bitcoin ch

Našumo slapukai Šie slapukai leidžia apskaičiuoti, kaip dažnai lankomasi namų rašikliai, ir nustatyti duomenų srauto šaltinius — tik turėdami tokią informaciją galėsime patobulinti svetainės veikimą.

Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi, ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

iq variantų geriausios strategijos

Reklaminiai slapukai Šie slapukai yra naudojami trečiųjų šalių, kad būtų galima pateikti reklamą, atitinkančią jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti, kuo jūs domitės, taigi galime pateikti tik Jus dominančią reklamą.

darbas iš namų programų

Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Galbūt jus domina