Where to swim in stockholm, Paveikslėlio naudojimas

#Swim Open Stockholm

Sekmadienio lietuvių startai: 50 m l. Vakar dvigubai ilgesnėje distancijoje bronzą iškovojęs Simonas Bilis sekmadienį vyrų 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale užėmė 4-ą vietą. Lietuvis finišavo per 22,50 sek.

where to swim in stockholm

Auksą iškovojo Kristian Gkolomeev 21,96 iš Graikijos, sidabras atiteko suomiui Ari-Pekka Liukkonen 22,12o bronzos apdovanojimą pelnė Izraelio atstovas Meiron Cheruti 22, Bilis atrankoje šįryt buvo šeštas 22, Geriausią rezultatą ryte užfiksavo graikas Kristian Gkolomeev 22, Vyrų 50 m plaukimo krūtine A finale Giedrius Titenis atplaukė ketvirtas. Lietuvos sportininkas užfiksavo 27,96 sek.

Nugalėjo Danijos atstovas Tobias B. Titenis ryte buvo trečias 28,01 ir nusileido tik danui Tobias B. Bjerg 27,60 ir Švedijos plaukikui Johannes Skagius 27, Rytinėse varžybose Arnas Čereška vyrų 50 m l.

• May 5 - July 27, Where?
  • Lietuviai baigė pasirodymą „Swim Open Stockholm“ varžybose Švedijoje
  • Vaizdas:Cecil Healy, Olympic swimming gold, silver and bronze drabuziutaisymas.lt – Vikipedija

Daugiau nei 5 sek. Antrajame iš trijų finalinių plaukimų startavusiam lietuviui čia iššūkį metė Švedijos plaukikas Mikael Söderberg. Įveikus pusę distancijos, lietuvis nuo jo atsiliko vos 0,10 sek. Miškinio laikas — 8 min.

Tarp 20 dalyvių lietuvis parodė ą rezultatą. Šios rungties nugalėtoju tapo austras Felix Auboeck 7.

Deividas Margevičius sekmadienio varžybose startų neturėjo.